Přednáška Elektromagnetické záření, přicházející síť 5G a vliv na (nejenom) lidské zdraví

Přednáška Elektromagnetické záření, přicházející síť 5G a vliv na (nejenom) lidské zdraví

U příležitosti mezinárodního dne protestů proti instalaci sítí 5G, oficiálně organizovaného stránkami 5GSpaceAppeal.org a stanoveného na 25. ledna 2020, Vás zveme na přednášku, fyzicky konanou v Praze a přenášenou online.

Kdy: v sobotu 25.1.2020 od 17:00 SEČ

Kde: v Praze, Kampus Hybernská (Hybernská 998/4, Praha 1)

Zvolíme platformu, která bude umožňovat pokládání případných dotazů a okamžitých odpovědí od renomovaných odborníků.

Přednáška Elektromagnetické záření, přicházející síť 5G a vliv na (nejenom) lidské zdraví 1Na Vaše otázky budou vzdáleně odpovídat ing. Ivo Balaj (otázky směřované na technická řešení sítí, eliminaci EMF smogu, atp. – názory pana inženýra najdete na jeho stránkách) a prof. RNDr. Anna Strunecká (paní profesorku díky její publikační činnosti nemusím více představovat – zodpoví otázky směřované na vztah EMF a biologie/zdraví).

Přenos a záznam přednášky bude možné sledovat na adrese: http://www.emfsmog.cz/protest/?fbclid=IwAR3K-2yQOqVznUOlrkYOcFvuWor-2e96T3qu3FYvzCqYlRC5aKFCI9ziAe0

Pořádá: EMFSMOG.CZ

Více informací na: http://www.emfsmog.cz/protest
Facebook: https://www.facebook.com/EMFsmog/

Zdroj: www.emfsmog.cz

Staňte se partnery magazínu Kulatý svět, přidejte se k autorům. Kontaktujte naši redakci.

 

 

 

redakce
Články uveřejňované v magazínu Kulatý svět pocházejí ze dvou zdrojů: Články vlastní, redakční, autorské, které píší redaktoři nebo naši partneři pro magazín Kulatý svět. Texty jsou duševním vlastnictvím každého autora, proto je volně publikují kdekoliv dle jejich uvážení. Tyto články jsou označeny tagem Originální článek. Tvůrci článků mohou mít uvedenou svoji charakteristiku v odkazu Autoři. Články převzaté z webových stránek, sociálních sítí apod. Vždy uvádíme autora a zdroj textu.
avatar
  Odebírat  
Upozornit na