Alchymistický horoskop 2023

Alchymistický horoskop 2023
Alchymistický horoskop na rok 2023

Jak moc zamíchají čísla s naším osudem? A co se v našem životě změní? Alchymistický horoskop je na rozdíl od ostatních horoskopů poměrně netradiční. Jeho základy jsou postaveny na numerologii. Ovšem díky tomu je alchymistický horoskop schopen s poměrně velkou přesností předpovědět, jaká bude naše budoucnost a na co se můžeme v životě připravit. Alchymistický horoskop 2023 odtajní budoucnost všem a prozradí, co nás čeká, na co se připravit nebo čemu se vyhnout v dalším roce našeho života.

Alchymistický horoskop 2023 je rozdělen do jedenácti znamení, přičemž každé z nich má přiřazen nějaký kov. Abyste poznali, který patří právě vám, je třeba spočíst si své životní číslo. To snadno vypočítáte z data svého narození. Na základě toho pak alchymistický horoskop 2023 předpoví, co vás v následujícím roce čeká. A jak tedy na to? Ze svého data narození sečtěte všechna čísla. Jestliže jste se narodili například 12. 8. 1985, pak spočtete dohromady 1+2+8+1+9+8+5, což dá dohromady číslo 34. Dále je pak nutné sečíst ještě dvojčíslí, tedy v tomto případě 3+4. Výsledkem je číslo 7. Sčítáme zkrátka tak dlouho, dokud nemáme jen jednociferné číslo. Se dvěma výjimkami! A těmi jsou čísla 11 a 22. Ty se již dále nesčítají. Mají proto svůj samostatný horoskop. Alchymistický horoskop nám pak prozradí, že číslo 7 je zrozené pod vládou Platiny. Následně se pak už můžete podívat na to, co vám alchymistický horoskop 2023 přichystal do následujícího roku vašeho života.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 1 – Stříbro

Lidé, kteří se narodili pod vlivem čísla 1, budou mít skvělý rok. Budete mít spoustu příležitostí spoustu věcí ve svém životě změnit. A rovněž budete mít šanci si svůj život v mnoha ohledech vylepšit. Naplno si užijete všechny své úspěchy. Budete šťastní, kým jste i tím, kým se stáváte. Budete vděční za to, co všechno jste ve svém životě dokázali. Alchymistický horoskop předpovídá, že zažijete malou soukromou duchovní revoluci. Těšte se na nové začátky. Čeká vás začátek nějaké vaší nové cesty. Rozhodně ale nesmíte zapomínat žít čestný život. Zůstaňte věrní sami sobě i svému přesvědčení. Nedělejte kompromisy ze svých hodnot. Vždy buďte tím, kým jste. A to i v případě, že budete občas nevrlí či podráždění. Abyste zůstali zdraví, budete muset v roce 2023 provést určité úpravy svého životního stylu. Ideálně byste měli začít jíst vyváženou stravu a pravidelně cvičit. Tělo s vámi tak bude lépe spolupracovat.

Alchymistický horoskop doporučuje: V roce 2023 budete čelit výzvám. A nebudete mít problém tyto výzvy překonávat. Je jen na vás, abyste co nejvíce využili tohoto roku. Může vám přinést hodně štěstí.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 2 – Železo

Nemusíte si dávat žádné předsevzetí do Nového roku, ale rozhodně byste si měli na rok 2023 naplánovat cíle, kterých chcete dosáhnout. Alchymistický horoskop předpovídá, že budou tyto vaše cíle reálně dosažitelné. Jediné, co musíte udělat, je správná koncentrace. Nenechte se ničím a nikým odradit od vašich plánů, jděte si tvrdě za svým. Je také na čase přehodnotit své cíle a usilovat o to, aby se vám povedlo vše, co si umanete. Alchymistický horoskop 2023 rovněž radí, abyste dodrželi všechno, co slíbíte. Osobní číslo 2 je číslem bojovníka, který se jen tak nevzdává. A to vás naprosto přesně vystihuje. Abyste dosáhli svých požadovaných úspěchů, budete pro to muset i něco obětovat. Snažte se ale dívat dál než jste nyní vůbec schopní dohlédnout. Během prvních měsíců roku si hlídejte zdraví a posilujte imunitní systém. Také byste se měli vyhýbat stresu a zaměřit se na meditační techniky. V roce 2023 se zlepší vaše finanční situace a ve hře je i nová láska, zplození či narození dítěte nebo nákup nemovitosti.

Alchymistický horoskop doporučuje: V roce 2023 se budete po emocionální stránce vyvíjet skokově. Místo přílišného přemýšlení se proto řiďte raději svými instinkty a pocity. Výsledkem bude stabilnější a klidnější mysl.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 3 – Rtuť

Alchymistický horoskop 2023 předpovídá, že ve vašem životě nastanou velké změny. Vy je však naštěstí budete moci využít ve svůj prospěch. To, jak moc vám budou ku prospěchu, záleží jen na vás samotných. Respektive na tom, jak budete schopni se přizpůsobit a vše nové zakomponovat do svého života. Rok 2023 pro vás bude plodný, v životě vás čeká spoustu zlepšení. Rozhodně je ale třeba, abyste se snažili ze svého života odstranit veškerou negativitu. Věci, o kterých už dlouho uvažujete, že podaří v tomto roce zhmotnit. Jen je třeba udržet si pozitivní přístup a věřit svým schopnostem. V letošním roce vás čeká i spoustu radosti a zábavy. Budete hodně cestovat a podíváte se i na místa, kde jste ještě nikdy nebyli. Budete se rovněž hodně setkávat s přáteli na společenských akcích. Potkáte spoustu starých známých.

Alchymistický horoskop doporučuje: Zapomeňte na své dřívější potíže. Ať už je to láska nebo peníze, vstupte do nového roku s pozitivní myslí. Ve svém životě se soustřeďte na duchovní osvícení a probuzení. Díky příznivějším okolnostem, které vám přijdou do cesty, se nyní budete cítit jistější a stabilnější.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 4 – Zinek

Zrozenci čísla 4 jsou oddaní, sebevědomí a dynamičtí lidé. Vaší velkou předností je řeč. A právě komunikace vám letos zajistí obrovské úspěchy. Na druhou stranu je nutné připomenout, že až dosud jste měli v životě mnoho věcí doslova “zadarmo”. Letos tomu tak nebude. Je třeba, abyste vstali, probudili se a začali se svým životem něco dělat. Rovněž byste se měli soustředit na zlepšení vašich intelektuálních znalostí i fyzického zdraví. Právě v roce 2023 budete nuceni v životě intelektuálně i fyzicky ve svém životě pokročit. Tedy studujte, začněte běhat, přihlaste se do posilovny, choďte na zajímavé semináře… Jednoduše se musíte v životě někam posunout, nemůžete stále jen stát na jednom místě. Váš úspěch bude letos záviset na vaší práci a důkladné přípravě. A pamatujte také na to, že budete-li v životě upřímní a poctiví, dovede vás to k životu radosti a spokojenosti.

Alchymistický horoskop doporučuje: Zaměřte se na své partnerství/ manželství. V této oblasti svého života můžete mít letos potíže. Hrozí časté hádky. Je třeba, abyste s partnerem hodně mluvili a prodiskutovali problémy, které vašemu vztahu škodí. Řešte věci dříve než se vám vymknou z rukou.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 5 – Cín

Výrazné změny v životě a více svobody předpovídá číslu 5 alchymistický horoskop 2023. Dobrou zprávou je, že vše, co se nedařilo v uplynulém roce je pryč a najednou zase začne všechno správně fungovat. Budete mít možnost vyzkoušet si spoustu nových věcí. Některé z nich budou plánované, jiné nečekané. Počítejte ale také s tím, že pozitivní změny k vám přijdou jen tehdy, pokud jste ochotni je přijmout a opustit “starý” život. Čím snadněji se změnám přizpůsobíte, tím lehčeji vám v životě bude. Život pro vás bude v roce 2023 plný změny a vy si můžete vybrat, které z nich chcete provést. Tento rok vám dá šanci, je na vás, jak ji využijete.

Alchymistický horoskop doporučuje: Využijte své znalosti k tomu, aby všechny věci ve vašem životě fungovaly ve váš prospěch. Pozor si dávejte i na své zdraví. Až do poloviny roku hrozí nějaké obtíže. Jak moc budou vážné, záleží na tom, jak se svým tělem zacházíte a jak se k němu chováte.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 6 – Olovo

Alchymistický horoskop 2023 naznačuje, že vás v tomto roce čeká mnoho společenských povinností a rodinných záležitostí. Mimořádnému tlaku budete vystaveni v práci, na to se připravte. Dostanete i mimořádný úkol, budete muset řešit nějaké problémy. Ostatně alchymistický horoskop 2023 dále také uvádí, že změny jsou pro vás nevyhnutelné a neexistujte způsob, jak je ve vašem životě obejít. Ač někdy nastanou náročnější situace, přesto se připravte na to, že tento rok vám přinese spoustu potěšení. Šestka vám také přináší vzkaz, že si musíte dovolit zlepšovat se zkoušením nových schopností a dovedností, které vám pomohou se rozvíjet. Budete zodpovědnější, což vám pomůže převzít kontrolu nad svým životem. Rovněž věnujte pozornost krásným novým energiím, které v této době vaším životem procházejí.

Alchymistický horoskop doporučuje: Letos budete mít větší sklony uvažovat o založení nebo rozšíření rodiny. Počítejte proto i se značnými posuny v názorech, které nyní máte. Zejména tedy směrem k vyhlídce usazení a plánování potomka.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 7 – Platina

Jestliže je vaším číslem sedmička, pak se musíte především uklidnit a věnovat více času péči o své potřeby. Hlavní roli u vás budete v tomto roce hrát osobní růst. Využijte všech příležitostí, které vám k tomu rok 2023 poskytne. Alchymistický horoskop 2023 uvádí, že jste člověk, který rád poskytuje pomocnou ruku druhým. Jenže letos budete muset podávat pomocnou ruku především sami sobě. Zakořenili jste ve své mysli mantru, že “tvrdá práce se vyplácí”. Teď musíte toto své motto uvést do reality. V tomto roce jste více než kdy jindy otevřeni získávání nových znalostí od jiných lidí. To vám může pomoci v rychlém postupu ve vašem zaměstnání. Neomezujte se jen na to, co umíte. To je škoda. Je třeba, abyste se posunuli dál a třeba i něco nového vyzkoušeli. Hlavně se držte dál od lidí, kteří vám říkají, že nejste dost dobří. Věnujte se spíše konstruktivní kritice, která vám nabízí návrhy na zlepšení. Vždy a za všech okolností však mějte důvěru ve své dovednosti a sami v sebe.

Alchymistický horoskop doporučuje: Važte si všeho, co máte. A buďte vděční za vše, co do vašeho života přichází. Jen tak budete moci být skutečně spokojení a šťastní. Alchymistický horoskop 2023 rovněž doporučuje, že je vhodný čas začít se učit nový jazyk nebo například hru na nějaký hudební nástroj.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 8 – Nikl

V letošním roce byste se mohli výrazněji prosadit, uvádí alchymistický horoskop 2023. Je na čase, abyste se více ponořili do práce. A rozhodně si pamatujte, že k vám nic nepřijde “jen tak” a nic nebudete mít zadarmo. Vše, co se vám povede, budete mít skutečně vydřené. Zároveň byste však neměli dělat nic na sílu a nenechat se do ničeho nutit. Vy jste jediný, kdo si volí svoji životní cestu. Je to tedy jen a pouze na vás. Číslo 8 představuje expanzi a dozrávání jedince. Čím více tedy věnujete činnostem, ve kterých chcete něčeho dosáhnout, tím lepší výsledky budou. Alchymistický horoskop 2023 uvádí, že jsou pro vás na rok 2023 připraveny nádherné věci i krásné životní situace. Máte se na co těšit. S největší pravděpodobností zažijete obrovský osobní rozvoj. Nenechte si proto ujít žádnou příležitost k posunu, která se vám v tomto roce naskytne. Pokud podpoříte svou vášeň a nadšení, nepochybně sklidíte to, co jste za poslední léta zaseli.

Alchymistický horoskop doporučuje: Dávejte si pozor na milostné a partnerské vztahy, ty nefunkční letos skončí. Nepodléhejte smutku a podráždění, snažte se dívat dál, do budoucna. Pamatujte na rčení, že když se jedny dveře zavírají, další se před vámi okamžitě otevírají. Tak to bude letos i v případě vašich vztahů.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 9 – Zlato

2023 je rokem, kdy byste měli přemýšlet o svých úspěších. A měli byste uvažovat i o tom, co byste do budoucna chtěli. Proveďte hloubkovou analýzu vašich rozhodnutí a činů, které jste udělali v uplynulém roce. Co se vám povedlo? Co jste nestihli? Co byste chtěli jinak? Jste spokojeni? V tomto roce byste měli provést všechny změny, které uznáte za vhodné. Jste laskaví a soucitní lidé, ostatní k vám vzhlíží jako ke vzoru a oceňují vás. Vše, co jste pro druhé kdy udělali, bude v tomto oceněno a odměněno. Alchymistický horoskop 2023 vás nabádá, abyste dále pokračovali v práci, kterou jste doposud dělali. A dále si plňte své sny, přání a předsevzetí. Bude vám dopřáno, že mnohé z nich dotáhnete ke zdárnému konci. V tomto roce se před vámi otevřou dvě nové životní cesty. Budete se muset rozhodnout, po které se vydáte. Alchymistický horoskop 2023 doporučuje, abyste se rozhodovali na základě událostí, které se ve vašem životě udály v uplynulých letech.

Alchymistický horoskop doporučuje: Díky poctivé práci vás čeká zajímavá finanční odměna. Touha po finanční stabilitě už nemusí být jen snem. Pokud se vám podaří s penězi lépe hospodařit, můžete si teď ušetřit poměrně zajímavou sumu. A ještě něco: nikdy nepřestávejte snít a nikdy se nepřestaňte snažit dosáhnout hvězd. Nic vám nemůže zabránit v dosažení vašich snů a cílů, pokud budete opravdu chtít a pokud budete mít víru v sebe sama.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 11 – Kobalt

Alchymistický horoskop 2023 předpovídá, že vaše emoce budou hnacím motorem všeho, čeho letos dosáhnete. Pomohlo by vám ale, kdybyste tolik nebojovali s lidmi, kteří jsou kolem vás. Jste velice intuitivní člověk a vaše instinkty vám většinou napovídají správně. Držte se jich a dojdete přesně tam, kam chcete. Svým vnitřním pocitům naplno věnujte pozornost a dělejte vše, co vám říkají. Díky tomu neuděláte chybu. Nejprve je však třeba definovat si, čeho chcete v životě dosáhnout. Zjednoduší to vaši cestu k úspěchu. Rok 2023 pro vás bude navíc i rokem zvýšeného duchovního uvědomění. Jste na úplně nové cestě. Ta se značně liší od té staré, která již byla nepříjemnou rutinou. Počítejte však s tím, že se setkáte s mnoha problémy. Ale i s úspěchy. Nejnáročnější pro vás v tomto roce bude přizpůsobit se novému prostředí a dosáhnout úspěchu.

Alchymistický horoskop doporučuje: Neexistuje žádná bezchybná strategie, které byste se mohli držet. Nebojte se proto začít znovu, ať už se to týká jakékoliv oblasti vašeho života. Můžete mít letos však méně energie. Hodně proto odpočívejte.

Alchymistický horoskop 2023: Číslo 22 – Titan

Letošní rok by pro vás měl být rokem zlepšování se. Můžete se dokonce pustit do nových aktivit a do plnění nových životních cílů. Bude vám přáno. Během roku můžete bez problémů dokončit hned několik projektů. Úspěch, který vám v tomto roce poskytuje letošní rok, se protáhne i na několik dalších let. Co nyní začnete, budete s úspěchem po další léta dokončovat. Nic vám v tomto roce nebrání, abyste se stali lepší verzí sebe sama. Vždy se zaměřujte na dosažení úspěchu a tvrdě pracujte na tom, aby se vaše ambice staly skutečností. Sami dobře víte, že v životě vám nic samo nespadne do klína. Musíte se proto dostat mimo svou zónu osobního pohodlí a riskovat, radí alchymistický horoskop 2023.

Alchymistický horoskop doporučuje: Buďte připraveni setkat se ve svém životě s novými lidmi. Budete vnímavější k partnerství i lásce. A pokud jste nezadaní, přijde letos něco opravdu úžasného. Těšte se.

 

Autor článku: Monika Poledníková

www.spektrumzdravi.cz

Staňte se partnery magazínu Kulatý svět, přidejte se k autorům. Kontaktujte naši redakci.

Články uveřejňované v magazínu Kulatý svět pocházejí ze dvou zdrojů: Články vlastní, redakční, autorské, které píší redaktoři nebo naši partneři pro magazín Kulatý svět. Texty jsou duševním vlastnictvím každého autora, proto je volně publikují kdekoliv dle jejich uvážení. Tyto články jsou označeny tagem Originální článek. Tvůrci článků mohou mít uvedenou svoji charakteristiku v odkazu Autoři. Články převzaté z webových stránek, sociálních sítí apod. Vždy uvádíme autora a zdroj textu.

Buďte první, kdo přidá komentář

Napište komentář