Doktor Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování

Doktor Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování

Zveřejňujeme přepis exkluzivního rozhovoru, kde Dr. Rashid Buttar odhaluje vše podstatné o pandemii Covid-19 a kdo za ní stojí, o pochybném způsobu testování, podvodném navyšování počtu úmrtí, falešných záběrech z nemocnic, odkrývá souvislost s povinným očkováním jako prostředkem k oslabení a snížení světové populace, zdůrazňuje vztah s 5G a probíhající cenzuru veškerých informací, které na tyto skutečnosti poukazují.

Přepis videa (přeložil David Formánek, www.otevrisvoumysl.cz)

Úvod (Gary): Informace v tomto videu neslouží k diagnostování, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci a nebyly ověřeny úřadem FDA. Před jakýmkoliv léčebným režimem se poraďte se svým lékařem.

Gary: Máme dnes pro vás další exkluzivní rozhovor. Rozhovor, který budete muset sdílet do všech rohů planety, protože budeme pokládat otázky a přinášet vám informace, které mainstreamová média naprosto ignorují. Pohotovostní doktor napadá Billa Gatese, a falešná čísla z pandemie jsou nyní zpochybňovány, jak ekonomika kolabuje. Rashid Buttar. Vystudoval Washington University z dvojitého oboru biologie a teologie, než začal studovat medicínu na univerzitě osteopatie a zdravotních věd, fakultu medicíny a chirurgie. Je vycvičen v obecné chirurgii a pohotovostní medicíně a při službě v armádě sloužil jako brigádní chirurg a šéf pohotovostní medicíny.

Je certifikovaný v klinické toxikologii a preventivní medicíně. Je oprávněný poskytovat pohotovostní medicínu a dosáhl statusu vědeckého pracovníka ve třech různých lékařských komunitách. Dnes slouží jako šéf pro centra pokročilé medicíny s klinikami v Kalifornii a Severní Karolíně. Tyto kliniky se specializují na potřeby pacientů s imunitními dysfunkcemi a problémy s toxicitou, které se obvykle projevují různými nemocemi jako rakovina, srdeční choroba a autismus. Více jak 20 let je hodnocen jako jeden z 50 nejlepších doktorů v USA. Jeho první kniha „9 steps to keep the doctor away” se stala bestsellerem ve Wall Street Journal, USA Today a na Amazonu. Je nyní mezinárodním bestsellerem přeloženým do několika jazyků. Tento týden zveřejnil video, ve kterém poukázal na podvod šířený po celém světě Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Centrem pro kontrolu nemocí (CDC), Bill Gatesem, hlubokým státem, mainstreamovými médií… mělo miliony zhlédnutí. Doktore, vítejte.

Dr. Buttar: Děkuji Gary.

Gary: Před třemi týdny jste tohle nazval spiknutím. Řekl jste, že hysterie se udržuje k vystrašení lidí na základě falešných dat. Jerome Adams, ministr zdravotnictví a Trumpova vláda, která s vámi souhlasila, když oznámila, že přestali používat model WHO a CDC a nyní pracují se skutečnými čísly. Tohle pochází přímo z Bílého domu. Bílý dům tuto tiskovou zprávu zveřejnil v úterý, ve které po WHO požaduje zodpovědnost, a zavazuje se, že vyšetří reakci na situaci, falešná tvrzení a utajení. Vysvětlete našim divákům, co vás vedlo k tomuto objevu, a jak čísla vůbec nepodporovala jejich tvrzení.

Dr. Buttar: Gary, mám pacienty po celém světě, kteří se mě na to ptali. Na sociálních sítích jsem řekl, že pokud chtějí, udělám o tom video. Očekával jsem, že pár lidí odpoví… asi 700 nebo 800 lidí mi odpovědělo, že chtějí ty informace. Pokládal jsem otázky… protože slyšíš různé věci o konspiracích. Ta naše videa ve skutečnosti pokládaly otázku: Je Covid-19 konspirace? Jak jsem to začal zkoumat… osobně mi to nedávalo smysl. Řešíme nejtěžší nemoci, takže to nebyla žádná velká věc. Když jsem slyšel o koronaviru, jednu látku na naší klinice jsme hodně používali, tak jsem se akorát ujistil, že máme 10x víc než běžně. Nic víc. Nijak mě to netrápilo.

Nicméně, jak jsem začal zkoumat informace a zjistil, že jde o chimérickou verzi… něco, co bylo vyvinuto tady v USA. V roce 2015 se v časopise Nature psalo o vývoji na univerzitě v Severní Karolíně, kde proběhly všechny první studie, kde proběhl chimérický výzkum navzdory moratoriu americké vlády, které mělo zastavit jakýkoliv chimérický výzkum. Aby diváci chápali, chimérický výzkum znamená, že vezmou v přírodě se vyskytující látku nebo v tomto případě virus, a pak ho zmutují, geneticky upraví, změní jeho morfologickou konfiguraci, aby získal určitou funkci. Říká se tomu studie nebo výzkum „k získání funkce”. To znamená, že tvoří něco, co už má nějaký škodlivý potenciál, a dělají to škodlivější, nakažlivější a odolnější. V podstatě jsem zjistil, že použili kmen koronaviru s názvem SHC014 a zkombinovali ho s koronavirem SAARS, a pak k tomu přidali ortology HIV a MERS, aby vytvořili nakažlivější a škodlivější virus.

Gary: Jestli vás mohu na chvíli přerušit, protože podle mě mluvíte o uvaleném moratoriu… po kterém pak Národní zdravotnický institut převedl 3,7 milionů dolarů do Číny, aby v tomto výzkumu mohli pokračovat i navzdory moratoriu. V podstatě ten výzkum outsourcovali Číně. Je tohle stejné téma, o kterém tady mluvíme?

Dr. Buttar: Ano, přesně tak. Vrací se to do roku 2014, kdy vláda USA uvalila moratorium na základě určitých virologů, co říkali, že tento výzkum není opodstatněn, že může potenciálně způsobit škodu, tak není opodstatněné, abychom tento výzkum dělali. Vláda v roce 2014 uvalila moratorium. Fauci schválil rozpočet… schválil rozpočet přidělený pro tento druh výzkumu. Kdykoliv na tohle myslím, rozčiluje mě to. Jsem naštvaný, protože v podstatě porušil zákon. Víc než to. Vytvořil sled událostí, který vedl k dnešní situaci, který měl počátek v roce 2015. Porušil zákon, šel proti vládnímu moratoriu, využil peníze z daní a financoval výzkum, který teď vedl k epidemii Covid-19. Je zdokumentováno, že Fauci v roce 2017 na Georgetown University řekl, že dojde k pandemii, že tato vláda bude čelit pandemii.

Jak v roce 2017 mohl vědět, že se v roce 2018, 2019 nebo 2020 něco stane? Nemůžeš předvídat trhy tři dny dopředu. Jak mohl vědět, že bude pandemie? Řekl, že současný prezident (Trump) bude čelit pandemii. Nepamatuji si jeho přesná slova. Vy to video máte. Chci říct, že když někdo začne tvrdit takové věci, a pak se zjistí, že byl zapleten v porušení zákonu za účelem financování výzkumu ve Wuhanu v Číně, a teď se snaží říkat, že za to může Čína… Nevím, jestli ten virus byl vypuštěn v Číně nebo už tady v USA. To je jedno.

Spoluvina v tom, co se teď děje, ať už byl virus vypuštěn v Číně, nebo byl už tady, či jak se to stalo, je v tom, že lidé v americkém systému viděli příležitost, skočili na to, zastavují ekonomiku, i když věděli, že to není podložené… žádný virus neskáče 2 metry, 3,5 metru, teď říkají 4 metry. Jsou to naprosté dezinformace. Omlouvám se, že jsem odbočil.

Když ministr zdravotnictví veřejně oznámil, že se nebudou řídit modelem podle Gatese, Fauciho, Světové zdravotnické organizace, a že se budou řídit skutečnými daty a čísly, mainstreamová média vůbec nereagovala. Akorát řekla: Zdá se, že bude trvat do roku 2022, než se lidé budou moct shromažďovat. To řekla ABC. New York Post oznámili, že 2 metry rozestupu mezi lidmi nebude stačit, že budou třeba 4 metry. Neexistuje žádný virus nebo bakterie, která skáče 4 metry. Popírá to každý logický aspekt vědy a medicíny.

Co mě vážně štve, je to, že deseti tisíce doktorů a vědců ví, že tohle je podvod, a nic neříkají. Buď se bojí společenského vyloučení, protože budou kritizováni, nebo zahanbováni, nebo se bojí, že přijdou o licenci. Proboha, tohle mění planetu! Každý vědec a doktor, který ví, že je tohle podvod, musí začít mluvit! Každý aspekt vědy se spláchnul do záchodu. Jako by to všichni ignorovali. Ignorují se základní aspekty toho, jak funguje lidský systém. Fyziologie se naprosto přehlíží.

Každý aspekt virologie a infekčních chorob se ignoruje. Ignorují se Kochovy postuláty. Pak se objevují falešné pozitivní výsledky testů, o kterých víme, že nejsou dostatečné. Testy, které dělají, jako RTPCR… o tom testu jeho samotný vynálezce v 80. letech řekl, že ho nelze použít pro diagnostické účely. Může se ho používat jen tehdy, když se genomová sekvence už identifikovala. Pro diagnózy ho nelze používat, a přitom se k tomu používá.

Pokud tohle nestačí k odůvodnění počtu úmrtí, na základě kterých vyhlásili pandemii, kromě toho nutí doktory a sestřičky, aby na úmrtních listech zpětně změnili, že hlavní příčinou úmrtí je Covid-19. Pokud tohle nestačí, teď se každému doktorovi posílá nařízení, ve kterém stojí, že není třeba testovat… sám jsem ten dopis dostal… pokud mají lidé symptomy, máte je poslat domů.

A je nařízeno uvádět Covid-19 jako příčinu úmrtí. Média propagují stejné záběry z nemocnic v různých zemích. Ukazují úmrtí stejných lidí několikrát po sobě. Používají figuríny, aby ukázali, že lidé umírají. Přitom nemůžou ukázat ambulance, které něco dělají. Jsou všechny zaparkované. Lidé tam hrají karty, protože nemají, co dělat. Sestřičky jsou propouštěny, protože nemají dostatek práce. Propagují agendu strachu.

Samotné šíření strachu způsobuje vyšší aktivitu nadledvinek, více stresu, emočního rozrušení… na jedné straně máš emoční stránku, na druhé máš teď finanční stránku. Lidé budou ve stresu… a to způsobí co? Oslabí to jejich imunitu a budou náchylnější k virům, bakteriím, apod. Vytvořit takovou iluzi kvůli něčemu jako Covid-19? Nikdo ještě neprokázal jediné úmrtí způsobené Covid-19 na základě správné, zavedené a přijímané metodologie. Nikdo to nebyl schopen udělat. Vše je založeno na PCR testech. Gary, nevím, jestli tohle víš, ale od roku 1984 až do roku 2018 proběhla řada studií, které ukazují, že pokud jsi dostal vakcínu proti chřipce, zejména trojmocnou, testy na Covid-19 ukazují falešné pozitivní výsledky. Bůh ví, co v těch vakcínách je.

Oni chtějí vědět příčinu úmrtí, já chci vědět, kolik těch lidí, co údajně umřeli na Covid-19, a mimochodem, počty úmrtí jsou stále menší než úmrtí na sezónní chřipku, ale chci vědět, kteří z těch, co údajně zemřeli na Covid-19, mají historii očkování v dospělosti v posledních 10 letech. To chci vědět. Studie ukazují, že když jsi se očkoval proti chřipce, test ukáže, že máš Covid-19.

Dějí se všechny tyto věci, nemohou odůvodnit čísla, tak mění úmrtní listy, tak používají různé záběry s různými lidmi a přisuzují je Covid-19. CBS ukazovala sestřičku, která plakala a chtěla ochrannou masku, aby se mohla starat o lidi, a neohrozila svoji rodinu. Pak se zjistilo, že v nemocnici nepracovala už rok a půl, a že nějaká modelka na sociálních sítích. Tolik dezinformací, klamů a taktik na rozptýlení, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu… je to neuvěřitelné. Nemohu tomu uvěřit.

Gary: Vraťme se k tomu, co jste říkal na začátku tohoto fascinujícího prohlášení. Jsem z toho ohromen, a naši diváci také. Je Fauci přímo zodpovědný za tuto pandemii? Použil ty peníze… obešel nařízené moratorium, pokračoval v tomto chimérickém výzkumu v Číně… Je Fauci přímo zodpovědný nejen za pandemii, ale také za reakci na ni, která poškodila ekonomiku. 17-22 milionů je bez práce. Je Fauci za to přímo zodpovědný?

Dr. Buttar: Řeknu tohle… Viděl jsem kolovat nějaké petice, a vím, že dr. Shiva řekl, že Fauciho by měli vyhodit. To je podle mě to nejmilejší, co by se mu mohlo provést. Fauci je zločinec. Porušil zákon, šel proti vládě. To je podle mě zrada, když vláda schválí regulaci, on je k tomu na nejvyšších pozici v Národním zdravotnickém institutu, poruší moratorium a pak financuje výzkum něčeho, co potenciálně může způsobit škodu po celém světě, a tajně spolupracuje s cizí vládou… To musí rozhodnout advokáti, ale něco ti řeknu.

Fauci má dlouhou historii až do roku 1981. V roce 1981 nazval HIV/AIDS homosexuální chorobou, a on byl ten, který financoval výzkum léku tři roky předtím, než se prokázalo, že existuje nějaký virus. Virus HIV se prokázal v roce 1984. V roce 1981 propagoval agendu používání léku k preventivnímu léčení lidí na nemoc, která se dnes zdá, že souvisí s životním stylem, výživou, apod., a on byl ten, co propagoval lék se spoustou škodlivých účinků jako prevenci před HIV. To bylo v roce 1981, což je 39 let.

Tento člověk má historii propagování agendy… Položím ti otázku, Gary. Na chvíli zapomeň na publikum. Položím ti logickou otázku: Prezident Trump… nehledě na to, jestli ho podporuješ nebo nepodporuješ. Je zvolený prezident USA a je naší zodpovědností jako občané se řídit pokyny našeho prezidenta. Ať už s ním souhlasíš, nebo ne… byl zvolený. Přestaňte dělat velkou věc mezi demokraty, republikány… Trump je prezident, zaslouží si naši podporu. Trump nedávno řekl, že existuje lék hydroxychloroquine, který byl na trhu 70 let, a další lék zithromax… tato řada léků existuje alespoň 70, 80 let. Zithromax možná existuje 20 let. Tohle jsou prověřené a bezpečné léky.

Doktor Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování 2

Doktoři prokázali, že když se používají v kombinaci, mají alespoň 99% účinnost. Vyléčili stovky pacientů, nikdo nezemřel. Symptomy mizí během pár hodin až jednoho až dvou dní. Takže máš tyto léky, prezident je zmíní, a Fauci řekne: „Pokud to nějaké studie nepotvrdí, neměli bychom je používat.” Přesto propaguje vakcínu, o které nemáme ponětí, co způsobí, a o té tvrdí, že je v pořádku ji používat? Pokud tohle neukazuje střet zájmu, tak nevím co. Lidé se musí probudit a uvědomit si, že je za tím obrovský aspekt zločinnosti. Zastavení globální ekonomiky podle mě souvisí s jedním člověkem, a to je Fauci.

Samozřejmě v tom mají prsty další lidé. Ale Fauciho dali do popředí a Fauci je ten, kdo měl možnost, to zastavit. Fauci řekl mojí kamarádce Judy Mikovits, se kterou jsem teď dělal rozhovor, která strávila pět let ve vězení… Fauci jí před 10 lety vyhrožoval, když veřejně přiznala, že měla na starosti výzkum eboly, aby se udělala nakažlivější. Byla zodpovědná za studie eboly „k získání funkce“. Když si uvědomila, že to, co zkoumá, se používá k ohavným účelům, a chtěla o tom promluvit, hrozili ji její kariérou a jejím životem. Odmítla ustoupit, šla s tím ven a hádejte, co udělali? Falešně ji obvinili a na pět let ji poslali do vězení. Právě dnes jí vyšla kniha, která se myslím jmenuje… něco s epidemií.

Právě dnes vyšla. Říkám vám, že vše lze vystopovat zpět k Faucimu. Fauci je ale jen jeden hráč. Jsou za tím i ostatní. Ta agenda je očividná. Kdokoliv si to může na internetu vyhledat. Jen musí otevřít oči, otevřít svou mysl a nesmí se držet žádného rozhodnutí nebo výsledku… jen si to sami prozkoumejte. Máte vlastní mozek, tak ho použijte a zjistěte si sami sled událostí, který k tomu vedl. Prozkoumejte si to. Pokud použijete logické myšlení, dospějete ke stejnému závěru. Není možné přijít k jinému závěru. Všechny cesty vedou na stejné místo.

Gary: Vraťme se teď k další věci, kterou jste zmínil, týkající se klasifikace úmrtí. Co slyšíte od svých kolegů týkající se té klasifikace nebo nového klasifikování případů Covid-19.

Dr. Buttar: Psal jsem si s mnoha doktory, které jsem učil, a s některými doktory, se kterými se přátelím. Všichni říkají to stejné. Říkají, že tohle není virové. Nevím, co to je, ale zdá se, že je to něco jako horská nemoc, něco jako hypoxie.

Doktoři, kteří tohle začali říkat, byli cenzurováni. Tři moje videa – třetí, čtvrtá a pátá část byly odstraněny z YouTube poté, co dosáhly milionů zhlédnutí. Nejprve přišla cenzura od YouTube a pak od Facebooku. Nějaká videa nechali, jako první a druhou část. Před 48 hodinami jsme zveřejnili 5minutové video o ministru zdravotnictví, co řekl, a jak média o tom nemluví. To video mělo miliony zhlédnutí. Vím, že mnoho doktorů o tom ví. Doktoři, kteří jsou v oblasti dění, kteří se mnou sdíleli informace… já už nedělám pohotovostní medicínu téměř 20 let. Jsem vycvičen v pohotovostní medicíně a obecné chirurgii, ale zaměřuji se teď na léčbu rakoviny a ostatních chronických nemocí. Máme pacienty z 93 zemí. Neřeším tedy akutní situace, ale znám mnoho doktorů, kteří ano.

Jen vám přečtu některé zprávy. To video od doktora, který pracuje na jednotce intenzivní péče v New Yorku, které se virálně rozšířilo, bylo cenzurováno. Proč byste cenzurovali doktora, který je v oblasti dění a stará se o pacienty. Proč mu neumožňují se k tomu vyjádřit? Podstata věci je následující. Pokud máš akutní problémy s dýcháním, jako první je důležité udržet průchod dýchacích cest. V pohotovostní medicíně máme tři zásady medicíny. 1. Dýchací cesty 2. Dýchání 3. Cirkulace Pokud jsou dýchací cesty v ohrožení, musíš je stabilizovat. Jak zajistíš stabilizaci dýchací cesty? Začneš snadno s pár litry kyslíku v kyslíkových brýlích, množství můžeš zvýšit na 5-10 litrů, pak můžeš přejít na přístroje, co pomáhají s dýcháním.

Buď přístroj CPAP, nebo BiPAP… studie ukazují, že přístroje CPAP nebo BiPAP jsou efektivnější než intubace. Jakmile začneš člověka intubovat, musíš řešit spoustu dalších věcí. Problém je trauma z mechanické ventilace. Problém je dýchací zánět plic. Samotný proces intubace může způsobit zánět a trauma dýchací cesty… Jakmile začneš používat intubaci, musíš řešit další potenciální problémy. Došlo k tomu, že obešli proces s CPAP a BiPAP. Vůbec je nepoužívali. Vzali lidi s dýchacími problémy přímo do intubace.

Doktoři, od kterých dostávám zpětnou vazbu, říkají: Ano, v New Yorku je nárůst případů lidí s dýchacími problémy, ale není to virový problém. Nedává to smysl. Je to hypoxické zranění. Zdá se, problém je rozklad hemoglobinu. Existuje vysvětlení pro tohle vše, ale ignoruje se. V těch našich videích bylo zmíněné číslo a písmeno, kvůli čemu byla cenzurována. A to bylo 5G. Nevím, jestli o tom chceš mluvit. Nikdo neřekl, že 5G způsobuje Covid-19. Média akorát říkají, že koluje konspirační teorie, že 5G způsobuje Covid-19. To by netvrdil ani idiot. Říkáme, že 5G mění morfologickou strukturu buněčné membrány a specificky ovlivňuje napěťově řízené draslíkové kanály, což způsobuje odtok draslíku do buněk, což je patognomické pro rakovinu.

Způsobuje potlačení apoptózy a nekontrolované buněčné rozmnožování. Existuje více jak 2000 publikovaných studií, co mluví o efektu 5G… to je další generace internetu. Naše normální mobily jsou mezi 500-900 hertzi. 1G je 1 miliarda hertzů. Studie ukazují, že rozmezí 1,7-1,8 gigahertzů neboli 1,7-1,8 miliard hertzů způsobuje různé rakoviny a neurologické potíže. Když se 5G spustí plošně, bude to 30-300 gigahertzů, což je 30 miliard až 300 miliard hertzů. Chcete mi říct, že to s tímto nijak nesouvisí?

Ve 30 sekundách ti shrnu těch šesti videí. 1. Covid-19 – konspirace vs fikce? V tom videu mluvím o faktech a mýtech. 2. Konspirace Covid-19? Toxikologie ignorována. Všichni ji ignorují. Co se stalo ve Wuhanu? Spalovny tam vypouští obří množství znečištění, které lidé dýchají. To se vrací do roku 2016 a 2017. Sklidilo to mezinárodní pozornost, BBC a CNN o tom udělali reportáž, jak lidé ve Wuhanu protestují kvůli špatné kvalitě ovzduší. Tito lidé byli otráveni. Pak máme chemtrails a ostatní věci… Vem si cigarety a DDT. Tohle vše probíhá po generace… teď zase glyfosáty, opiodní krize… naše systémy byly znečištěny různými chemikáliemi. Je třeba si být vědom toxicity.

Ve třetím videu mluvím o zkorumpované vědě. Už jsme mluvili o vývoji Covid-19. Ve čtvrté videu jsem mluvil o imunitě proti 5G. Nikdo neřekl, že 5G způsobuje Covid-19, ale 5G potlačuje imunitu. Zranitelného člověka dělá zranitelnějším. Zdravému člověku oslabuje imunitu a dělá ho zranitelnějším. To jsme říkali. Ať jde o elektromagnetická pole, která 5G generuje, nebo škodlivé energie z elektromagnetických polí… to nevím. Nejsem v tom odborník.

Vím, jak zacházet s lidským tělem. Pracujeme s lidmi z různých oblastí světa, kteří za námi chodí s vážnými chorobami. Mohu říct, že pokud se můžeme vypořádat s tím, Covid-19 není problém. Není problémem pro mnoho doktorů. Jsou stovky, ne-li tisíce doktorů, co mají stejný názor jako já. Můžeš používat ozónovou autohemoterapii, vitamin C, můžeš brát selen… Mainstreamová média propagují dezinformace. Selen je lék, který zabraňuje rozmnožování jakéhokoliv viru. Pokud máte z koronaviru strach, zvyšte svoji dávku selenu na dalších 10 dní. Je to prosté. Selen najdete v jakékoliv zdravé výživě. Přesto propagují agendu vakcín. Proč? Tuto otázku si musíme pokládat.

Gary: Položme si ji. Co je podle vás motivem těch světových organizací za propagováním tak očividně falešných tvrzení a šíření globální paniky?

Doktor Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování 3

Dr. Buttar: Gary, nemluvil jsi o mé historii v armádě, ale sloužil jsem u 5. speciální jednotky, 2. pěchoty a 101. letecké divize. Pracoval jsem tam jako doktor. Byl jsem součástí těchto organizací. Můžu ti říct, že ve jménu Boha a země děláme spoustu zemí, ale později v životě, jak trochu vyzrajeme, ptáme se: Pokud to bylo pro Boha a zemi, proč jsem musel odstranit svoji psí známku, proč jsem musel z uniformy sundat americkou vlajku?

Kdyby, nedej bože, došlo k nevídaným okolnostem, aby se nepoznalo, že tam byly americké jednotky. Udělali jsme spoustu věcí ve jménu dobra, Boha a země pod záminkou bezpečí veřejnosti, které vážně nejsou správné. Nejen v armádě… Spousta dalších veteránů to potvrdí. Co je současnou agendou? Nevím, jestli chceš, abych se vrátil a zmínil něco, co bude považováno za kontroverzní. Pokud pamatuješ první válku v Zálivu. Proč jsme do ní šli? Pamatuješ, Gary?

Gary: Během války v Zálivu vládnul George Bush starší. Měli tam děti v inkubátoru, vymysleli si záminku, proč tam jít a odstranit Saddáma Husajna.

Dr. Buttar: Záminka, co média řekla světu, byla, že USA tam šly, aby ochránily ropné zájmy Kuvajtu, protože Irák zapálil ty ropné vrty. Pamatuješ?

Gary: Ano, pamatuji. Šlo o ochranu Kuvajtu.

Dr. Buttar: Ano. Pokud chceš, mohu ti říct jméno člověka, byl prvním seržantem… Doufám, že mu to nevadí… první seržant Raphael Medina z Jižní Karolíny. Můj velmi blízký přítel, který se mnou sloužil v Koreji, a řekl mi: Pane, nevím, co se děje, ale mohu vám říct, že já a 11 mých mužů v šesti písečných buginách jeli zapálit těch 300 požárů. O takových informacích média nemluví. My stáli za tou událostí pod falešnou vlajkou, abychom odůvodnili svoje činy.

Co je současnou agendou? Věřím, že jde o stejnou agendu. Je to událost pod falešnou vlajkou, aby se odůvodnilo povinné očkování, všude instalují 5G věže, všude je toxicita způsobená spalováním paliv, chemtrails, apod. Co teď dělají? Otupují společnost, začnou rozdávat vakcíny a ti, co vakcínu nepřijmou, budou považováni za disidenty. Lidi jako já budou zastřeleni do hlavy. Lidi jako ty budou zastřeleni do hlavy nebo umístěni do nějaké koncentračního táboru. Dají nám čipy, aby věděli, kdo měl a kdo neměl vakcínu.

A jak lidé začnou být více nemocní kvůli vakcínám, řeknou: Bože, více lidí je nemocných. Potřebujeme více vakcín. Více lidí bude vystaveno 5G a více bude nemocných, a zase řeknou, že potřebujeme více vakcín. Bude to cyklus, ve kterém budou pokračovat, dokud všichni nebudou digitalizovaní a nebudou mít čipy. Teď mi něco řekni. Ten doporučovaný rozestup 2 metrů mezi lidmi… Armáda už 15-20 let má technologii, kterou mohou monitorovat vojáka, jak je za linií nepřítele. Dokážou sledovat speciální jednotky, aby je mohli chránit.

Dokážou určit jejich polohu s přesností na 2 metry. Ten rozestup 2 metry je naprostý nesmysl. Zaprvé nic neskáče na vzdálenost 2 metry. Zadruhé, jak nám chtějí dát čipy… ta technologie existuje už 4-5 let. Soukromé firmy je vyrábí. V šesté části mám video záběry, jak lidé dostávají čipy. Nemyslíš si, že satelity nejsou schopny jedince sledovat? Snaží se nás otupit, aby lidé chápali, že společenský rozestup je ochrání. Ve skutečnosti se to dělá, aby nás mohli monitorovat a vidět nás dohromady.

Pokud máš 3, 4 nebo 20 lidí blízko pohromadě, nezjistí, jestli je to jeden člověk nebo 10 lidí. Chtějí nám vnutit společenské rozestupy, abychom si na ně zvykli a mysleli si, že nás ochrání. Ve skutečnosti to slouží pro více monitorování. Pro více sledování, aby mohli rozhodnout, kdo může pracovat, a koho označí za disidenta, aby ho umlčeli. Zeptal ses mě na to, tomuto já věřím. Někteří budou nesouhlasit, většina si asi pomyslí, že jsem šílenec. To je jedno, protože je to nedílnou součástí toho, co se roky, desetiletí připravovalo.

Národní iniciativa za vakcíny říká, že vymýtíme dětské choroby, že už nebudeme mít autismus. V roce 1991 měl autismus 1 člověk z 10 000. Teď je to 1 ze 32. Data CDC ukazují, že 1 % světové populace má autismus. To ukazují samotná data CDC. Dnes je na světě 7,7 miliard lidí, což znamená, že 77 milionů lidí má autismus, který je způsoben čím? Vakcínami.

A chceš mi říct, že tato nová vakcína, kterou Fauci uvede, zatímco ignoruje hydroxychloroquine a zithromax, že ta vakcína má být bezpečná pro moje tělo a tělo mých dětí? Jen přes moji mrtvolu. V žádném případě nedovolím, aby někdo vzal naše suverénní právo. Thomas Jefferson řekl, že když lidé dovolí vládě, aby diktovala, jaké jídlo konzumují a léky, které berou, jejich duše brzy budou ve stejném lítostném stavu jako těch, kteří žijí v tyranii. Tady přesně směřujeme.

Pokud se neozveme a nebudeme mít veřejná shromáždění s tisíci lidmi, a neukážeme, že se nemáme čeho bát, že se nemusíme ničeho bát kromě samotného strachu, jak řekl F. D. Roosevelt. Co udělají? Zatknou dva nebo tři tisíce lidí v každém městě? Tohle je teď potřeba. Máme velmi krátký čas k využití této příležitosti, protože ministr zdravotnictví už řekl, že média cenzurují skutečná čísla, aby o tom nikdo nevěděl, a snaží se lidem říkat, že 2 metry společenského rozestupu nestačí, jsou třeba 4 metry. Ne, nebude trvat rok, než se to vrátí do normálu, ale dva roky. Tohle ti bastardi říkají. Pro jakou agendu?

Pro povinné očkování.

Nedává to smysl. Je to humbuk. Je to velká lež. Tato čísla neexistují. I čísla, která nyní používají, se stále nevyrovnají sezónní chřipce. Proto ta čísla uměle navyšují, proto mění příčiny smrti na úmrtních listech. Proto propouští sestřičky, aby mohli zpětně změnit příčiny úmrtí. Proto mění nařízení. Proto propagují záběry s figurínou v nemocnici. Je to vše nahrané. Takovou jednotku intenzivní péče, jakou ukázali na ABC, jsem nikdy neviděl. Říkal jsem si: Dobře, možná takto vypadají v Itálii. Stejný záběr ukázali, že je z New Yorku.

Je to jedna lež za druhou. Američané… a nejen Američané, občané po celém světě… tohle ovlivňuje celý svět. Všichni si musíte uvědomit, že tohle je fraška. Vy vědci a doktoři, kteří držíte jazyk za zuby, pokud nejste součástí řešení, jste součástí problému. Tvoříte a udržujete mýtus a měli byste o tom mluvit. Nebát se o vlastní nebezpečí… mluvte pravdu, protože zbytek světa ji potřebuje. Je mi jedno, co se stane mně nebo tobě. To je irelevantní. Záleží mi na mých dětech. Záleží mi na mých vnoučatech. Ještě žádná nemám, ale jednoho dne budu. Záleží mi na budoucích potomcích. Na budoucnosti lidské rasy. Na tom mi záleží.

Gary: Chtěl bych se vrátit k vašemu tvrzení o procentu jedinců, které vakcíny ovlivňují. Zmínil jste autismus. Bill Gates v poslední době vystoupil na CNBC, kde řekl… a řekl to s úsměvem, bylo to velmi zlověstné. Řekl, že jeho vakcína může ovlivnit 700 tisíc lidí, a že vlády musí zavést nějaké odškodnění, aby oni nebyli zodpovědní za 700 tisíc lidí ovlivněných vakcínami. Bill Gates to přiznal. Když máte 700 tisíc lidí ovlivněných vakcínami, máte také lidi, kteří budou tzv. chráněni před Covid-19… říkají, že miliony lidí budou kvůli koronaviru mrtví. Ale přijímají, že vakcíny ovlivní 700 tisíc lidí, a některé zabije? Jak ti lidé přichází s takovým zdůvodněním? Pak přinutí vládu, aby sami za to nebyli zodpovědní, když sami zavedou povinné vakcíny? Co se děje?

Dr. Buttar: 700 tisíc úmrtí, o kterých mluví v souvislosti s touto vakcínou… Veškerá očekávaná úmrtí na Covid-19… ať je to číslo jakékoliv, klidně za ně můžeš dát 9 nul… můžeš říct 7 miliard lidí. Ta úmrtí nebudou způsobená Covid-19, nebudou způsobená H1N1, Zikou nebo jakoukoliv jinou nemocí, ale budou způsobená zatracenými vakcínami. Ti, co ví, tohle už chápou. Jen si poslechněte dr. Judy Mikovits a čím si prošla, a jak to ovlivnilo její kariéru a život.

Řekli, že je na útěku před spravedlností, poslali ji do vězení… Říkám ti, že tito lidé… Gates, Fauci a jejich sebranka… pokud bys tyto lidi dal do vězení, svět by byl neuvěřitelně krásné, prosperující místo… Stavěli židy proti muslimům, křesťany proti židům, černochy proti bělochům, demokraty proti republikánům, protože se všechny snaží rozdělit, aby mohli být rozptýleni. Snaží se rozdělit a dobýt. Musíme pochopit, že nehledě na naše odlišné názory či hodnoty, všichni jsme součástí stejného druhu… jsme lidé. Jim nesejde na tom, jaká je vaše barva, nebo čemu věříte. Oni jen chtějí… Musím to říct. Je mi líto, pokud si všichni myslí, že jsem šílenec. To je mi jedno.

Jejich agenda je snížení počtu obyvatel – depopulace. Bill Gates prý řekl: Depopulace skrze vakcíny.
Nechápu, jak někdo může tvrdit takové věci, a říkat, že 700 tisíc lidí bude ovlivněno. Mohu ti říct, že těch 700 tisíc lidí, které vakcíny ovlivní, k tomu číslu musíš přidat tři nuly, protože tolik lidí to bude ve skutečnosti, a ten počet svedou na Covid-19 a to použijí jako záminku očkovat více lidí. Přesně to se děje. Jak se mluví o lidech, co jsou proti a pro očkování… o mě říkají, že jsem proti očkování.

Nejsem proti očkování. Nikdy jsem nebyl proti očkování. Jsem proti hlouposti, protože každý aspekt očkovacího programu, který se u lidí používá, popírá každý základní aspekt lidské fyziologie. Úplně každý aspekt. Imunitní systém ani není schopen správně na očkování reagovat alespoň do doby, kdy je člověku 6 měsíců až rok. Záleží na literatuře, kterou si přečteš. Může to být 2 roky až 14 let, než je imunitní systém dostatečně vyzrálý.

Víme, že prvních 6 měsíců života imunitní systém ani nedokáže na očkování reagovat. Přesto dáváme dětem vakcíny první den, co jsou na světě? Proč? Z jakého důvodu? „Protože je chceme ochránit.” Před čím? Před čím je chráníte? Před čím chráníte dítě, jehož imunitní systém ani není schopen sérokonverze, když mu dáváte vakcíny, které mají imunosupresivní látky jako nikl, hliník, rtuť, formaldehyd, a pak je tam adjuvans jako zlomky DNA, zmutované lidské buňky… tohle vše dáváte do těla.

Dáváte někomu něco, co stimuluje imunitní systém, a zároveň ho potlačujete imunosupresivními látkami, které v těch vakcínách jsou. A dáváte jim to v době, kdy jejich imunita nedokáže reagovat. Řekni mi, jakou to má logiku? Není v tom logika. Doktoři jsou jako roboti a pokračují v tom.

Kdokoliv, kdo tvrdí, že vakcíny jsou nezbytné, je buď naprosto nevzdělaný, nebo to říká z vlastních finančních zájmů. Je to očividná lež. Není žádný opodstatněný důvod, proč vakcíny dávat dětem první den po narození, protože tělo na ně ani nedokáže reagovat. Gary, uvedu analogii. Umíme chodit. Bůh nám dal nohy, abychom mohli chodit. Přišel člověk a řekl: Musíme zlepšit náš způsob cestování. Když se chceme dostat do Jižní Afriky, létáme tam. Podobně tak má tělo imunitní systém, který Bůh určitým způsobem vytvořil.

Přišel člověk a řekl: Chceme imunitu vylepšit, abychom měli větší ochranu. Dobře, zatím souhlasím. Koncept vakcín je rozumný. Zavedeš do těla cizí látku… přesně tak tělo funguje. Moje otázka je: Pokud bych ti řekl, že kdykoliv odtud poletíš na jakékoliv místo na světě, tak 1 ze 32 lidí v tom letadle buď zemře nebo dostane nějaké trvalé nervové postižení, letěl bys? Ne. Přesně o to jde. Koncept vakcín je dobrý… produkt je příšerný. Příšerný produkt. Zde je jedna věc, kterou jsem se dozvěděl až od kamaráda Del Bigtree v jeho prezentaci.

Víš, že když podáš žalobu na výrobce vakcín, kdo je jmenován jako obžalovaný v té žalobě?

Gary: Ne, vím o soudech, co řeší zranění způsobené vakcínami, ale nevím, kdo je jmenován v žalobě.

Dr. Buttar: Obžalovaný v žalobě je jmenován ministr zdravotnictví a sociální péče. Proč, ptáš se? Tohle jsem nevěděl… V 80. letech výrobci vakcín řekli kongresu, že je žaluje tolik lidí kvůli vedlejším účinkům vakcín, že potřebují finanční pomoc.

Tehdejší prezident Reagan řekl, že to není dobrý nápad, ale kongres to schválil a finančně pomohl výrobcům vakcín. Řekl: Převezmeme mandát kontrolování a studování, aby vše bylo bezpečné. Samozřejmě, jak je pro vládu typické, od toho se upustilo. Kdykoliv teď někdo žaluje výrobce vakcín, protože kongres za ně v 80. letech převzal zodpovědnost, obžalovaný už není výrobce vakcín, ale vláda, která jim finančně pomohla. Takže v té žalobě je jako obžalovaný jmenován ministr zdravotnictví a sociálně péče. Hádej, proti komu bojuješ? Jaká je druhá strana? Ministerstvo spravedlnosti.

Ministerstvo spravedlnosti má dělat vše proto, aby se zachovala spravedlnost, ale přitom bojuje za a reprezentuje výrobce vakcín proti obětem, obyčejným lidem. Takto pokřivený a zvrácený je náš systém. Je načase to napravit. Je načase vzít lidi podobné Gatesovi, Faucimu a hnát je k zodpovědnosti za to, co udělali.

Gary: Páni. To je rozhodně něco na zvážení. Věřím, že tímto směrem věci spějí. Lidi jako dr. Shiva, vy a já žádáme u těchto vůdců zodpovědnost.

Ještě se vrátíme k aspektu monitorování. Google a Apple teď mají aplikace ke sledování pacientů s Covid-19. Jaký precedent tady tvoříme? Zmiňoval jste RFID čipy. Víme, že existuje speciální inkoust, který vám mohou dát, když vám dají vakcínu. Ten inkoust lze vidět jen pod speciálním světlem. Jaký precedent tady tvoříme v souvislosti s narušením soukromí a také tím, že z našich nemocných děláme vyděděnce?

Dr. Buttar: Gary, myslím si, že jsi ještě hodně štědrý a umírněný. Pokud chceš vědět, jaký precedent to tvoří… asi už víš, usmíváš se… tohle je precedent z 2. světové války. Neliší se to od toho, co se stalo židům, jak byli vytlačováni ze společnosti, jak lidé s jinou barvou pleti nebo vírou byli oddělováni a posíláni do koncentračních táborů. Jaký je rozdíl mezi inkoustem, který nevidíš, a inkoustem, který vidíš, když během 2. sv. války potetovali židy? Je to stejné.

Existují informace, které ukazují, jakou víru má Bill Gates. Jeho víra je eugenika. Historicky to jde zpátky, ať už přímo nebo nepřímo, k tomu, co se stalo v nacistickém Německu. Zítra zveřejníme 6minutové video, které vytvořilo Infowars. Je to skvělé, krátké video o historii, kde to vše začalo, a kde se teď nacházíme. To, jak se tyto informace teď cenzurují, by samo o sobě mělo lidi vyděsit. Lidé se ptají: Kde máte důkaz? Proč média o tom nemluví? Kdyby to byla pravda, všichni by o tom mluvili.

O tom to je. Byla vytvořena cenzura, aby se zabránilo šíření pravdy. Mediální organizace jsou v tom zapletené. Huffington Post se nás teď snažil podkopat. I lidé z médií, kteří jsou s námi údajně za dobře… kontaktovali mě lidé ze dvou různých médií, kteří se mnou chtěli udělat rozhovor. Oba nechtěli, abych mluvil o určitých věcech. Řekl jsem jim: Cože?! A oni: Jen nechceme mluvit o těchto věcech. Já na to: Víte co? Mě cenzurují ti nejlepší a největší. Cenzuruje mě YouTube a Facebook. Nepotřebuji, abyste mi říkali, jak mě chcete cenzurovat.

Pokud chci být cenzurován, zůstanu na YouTube a Facebooku. Gary, oceňuji, že máš schopnost a touhu šířit pravdu ven. Myslím si, že jméno tvého kanálu Next News Network je velmi vhodné, protože věřím, že tady lidé budou hledat zdroj informací. Je spousta lidí, kteří poskytují pravdivé informace bez cenzury, a oni sami jsou cenzurováni. Oceňuji skutečná média, která mají novinářskou integritu a mluví o všech stránkách. Proto svůj život dávám v sázku, za to miliony Američanů zemřelo během světových válek, ve Vietnamské válce, Korejské válce… bylo to za svobodu. Svobodu projevu. To je naše první svoboda. Naše druhá svoboda je nosit zbraň.

Snaží se nás odzbrojit. Co se stane, jak nás odzbrojí? Pak si mohou dělat, co chtějí. Mám kamarády z různých částí světa. V posledních 5-6 letech mi opakovaně říkají… a tohle nejsou američtí občané… říkají mi: Doufám, že vy Američani se nikdy nevzdáte svých zbraní, protože jinak je vše ztraceno. Jak padne Amerika, stejně tak zbytek světa. V Americe máme největší množství ozbrojené veřejnosti. Máme spoustu vysloužilých veteránů a policistů. Mám vzkaz pro každého policistu a vojáka, ať aktivního nebo vysloužilého. Pamatujte na tato slova.

Kdykoliv mám příležitost, připomínám jim: Složili jste přísahu, chránit americkou ústavu před veškerými nepřáteli, jak zahraničními, tak domácími. Pamatujte na slovo domácí. Pokud jste v aktivní službě, a dostanete příkaz, abyste provedli nějaký čin proti občanům, vzpomeňte si, že bez uniformy jste jako ostatní… vaše děti budou stejně náchylní stejnému jedu. Je tedy protizákonné vykonat protizákonný příkaz. Pamatujte na to. Když dostanete příkaz udělat něco proti občanům, pamatujte, že jste složili přísahu, chránit ty, kteří se sami nedokážou chránit. Chraňte ty, kteří jsou zranitelní. Nezneužívejte je. Pamatujte na tu přísahu.

Aktivní nebo vysloužilí policisté nebo vojáci, pamatujte na svoji přísahu.

Gary: Pamatujte na svoji přísahu. Přesně tak. Slova, která je třeba pamatovat. Pro všechny, kteří se teď dívají, zaznělo tady spoustu informací. Je teď na vás, vzít tyto informace, sdílet je se svými přáteli, zkopírujte odkaz na tohle video, vložte ho do emailu, do zpráv, na sociální sítě a sdílejte ho. Ať se tyto informace šíří, protože tyto informace v mainstreamových médiích neuslyšíte. O těchto věcech nemluví. Ale my v Next News Network s dr. Buttarem o nich mluvíme. Doktore, bylo potěšením, vás tady mít. Máte nějaké poslední myšlenky? Právě jste promluvil k řádovým vojákům a policistům. Co je podle vás nutné, aby udělali obyčejní lidé, co se teď dívají? Co je to nejdůležitější, co chcete, aby si z tohoto odnesli?

Dr. Buttar: Gary, děkuji za tu příležitost. Na stránce askdrbuttar.com/nnn, která je určená pro diváky Next News Network, jsme zpřístupnili zdarma veškerá videa o vakcínách, které nyní zveřejňuje „Truth About Vaccines”. Budete mít přístup zdarma ke všem naším cenzurovaným videím o Covid-19. Huffington Post se snažil říct, že si za tyto věci účtuji 450 dolarů. Mám dobrou zprávu pro Huffington Post – zažaluji vás za pomluvu.

Můžete se přidat naprosto zdarma. Žádné požadavky tam nejsou. Jsou tam všechny informace a zdroje. Ta videa budou dostupná ke stažení. Mohou je cenzurovat na YouTube a Facebooku, ale nemohou je cenzurovat na vašich zařízení. Jak Gary říkal, a děkuji za to, sdílejte tyto informace. Pokud je budou mít všichni, nemohou je všechny cenzurovat. Možná mohou cenzurovat některé z nás, ale pokud je budou mít všichni, nemůžou je cenzurovat. To je moje výzva k akci.

Běžte na web askdrbuttar.com/nnn, stáhněte si ta videa, sdílejte je s přáteli. Jsou tam nástroje, které vás nic nebudou stát. Jestli chcete, použijte je. Na tom mi nesejde. Akorát žádám: stáhněte si ta videa a sdílejte je se svou rodinou a přáteli.

Gary: Doktore, moc vám děkuji za rozhovor. Lidi, máte svoje rozkazy.

Víte, co dělat. Sdílejte tyto informace na všech sociálních platformách. Jako vždy, vítáme vaše komentáře. Doktore, brzy bychom s vámi chtěli udělat další rozhovor. Pokud byste někdy byl v oblasti Chicaga, rádi vás pozveme do studia pro osobní konverzaci na náš podcast. To by bylo skvělé. Informace, které jste dnes předal… vášeň a pravda je nesmírně důležitá. Doufáme, že se to přenese na všechny diváky. Vím, že přenese… sám tady sedím a jak vás poslouchám, začínám cítit tu vášeň, a jsem rád, že můžeme tyto informace sdílet. Doktore, moc rádi bychom s vámi udělali další rozhovor.

Dr. Buttar: Děkuji, Gary. Moc rád.

Gary: Děkuji vám za sledování. Víte, co teď dělat. Sdílejte a komentujte. Uvidíme se u další zprávy. Pro Next News Network, jsem Gary Franchi.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/

Staňte se partnery magazínu Kulatý svět, přidejte se k autorům. Kontaktujte naši redakci.

Články uveřejňované v magazínu Kulatý svět pocházejí ze dvou zdrojů: Články vlastní, redakční, autorské, které píší redaktoři nebo naši partneři pro magazín Kulatý svět. Texty jsou duševním vlastnictvím každého autora, proto je volně publikují kdekoliv dle jejich uvážení. Tyto články jsou označeny tagem Originální článek. Tvůrci článků mohou mít uvedenou svoji charakteristiku v odkazu Autoři. Články převzaté z webových stránek, sociálních sítí apod. Vždy uvádíme autora a zdroj textu.

Buďte první, kdo přidá komentář

Napište komentář