Seminář Magie chorovodů v Praze, 20. 10. 2019

Seminář Magie chorovodů v Praze, 20. 10. 2019

Srdečně Vás zveme na seminář “Magie chorovodů”
konaného:

20. 10. 2019, 9:00 – 18:00 h.  v Praze

na adrese:
Škola pro zrakově postižené děti
Náměstí míru 19, Praha 2

Průvodce: Julia Holíková

Seznámíme se s významem a fungováním chorovodů a prakticky si je vyzkoušíme.

Naladit se můžete například zde ze záznamu.

 

Krátký program semináře

1.        Teoretická část
Seznámení s chorovody, jejich druhy.
Nástroje, které nám pomáhají při harmonizaci (Ladění) sebe samého, s ostatními lidmi a prostorem na svátku:
– Struktura svátku, a její vliv na hmotné a jemně-hmotné struktury člověka.
– Hudba a hudební nástroje, zpěv.
– Energeticko-informační bezpečnost na svátku.

2.       Praktická část
Vyzkoušíme různé chorovody, hry a tance a zkusíme vytvořit správný (v souladu s určitým záměrem) chorovodový program.

Magie chorovodů
Chorovody, potůčky, společenské hry jako psychotechniky našich Předků.

Co to je chorovod?

Je to chození různými směry s hudbou nebo zpěvem, je to pohyb ruka v ruce, přijímání a předávání síly. Uzlíky a smyčky, které vznikají v průběhu chorovodů, rozpoutávají se – ne pomocí logiky, ale pomocí samotného pohybu Vesmíru.

Chorovodové tradice se více zachovaly u Východních Slovanů, ale když se podíváme na české pohádky nebo na vystoupení folklorních skupin, tak je vidět, že u Západních Slovanů chorovody byly také neoddělitelnou částí původní Kultury. Jenže to původní naplnění se časem ztratilo.

Chorovody s potůčky jsou krásným mechanismem energeticko-informačního naladění mezi různými lidmi na úrovni polí. Probíhá vyladění těla, Duše a Ducha. A vzniká efekt rezonance. To je mnohonásobné zesílení energetické složky, což bývá obzvlášť potřebné k nastartování kolektivního nasměrování na změnu dějové linie k lepšímu.

Všechny slovanské kolektivní oslavy, plesy a chorovody měly sílu ničit temné síly a egregory, vyrovnávaly a harmonizovaly energetiku lidí a dodávaly sílu, zvláště s pomocí společné mysli-představy, vize a záměru. Prostřednictvím pohybu a sjednocení se zpracovávají psychické a fyzické úkoly každého účastníka. Tělo a rozum se osvobozují a stávají se čistými.

Je to technika, pomocí které se každý může podívat a pochopit, co se děje v jeho současném životě. I přímo při chorovodu začít to napravovat (Ladit). V chorovodu probíhá stírání osobních hranic a tvoří se společní síla, energie, která spojuje lidi, propojuje je v radosti tvoření.

V dnešní době takové svátky s chorovody, hry jsou velice důležité. Lidi pijí, kouří, hrají počítačové hry, protože ztratili energie Radostí, ztratili ten pocit štěstí. Národní kultura by měla stát krásnou alternativou dnešnímu trávení času mládeže a dospělých lidi (myslí se tím diskotéky, hospody apod.). Když se člověk ponoří do atmosféry svátku, začíná se otevírat sám a vidí i ostatní lidi jinak.

Pro Lidi, kteří vodí chorovod, hrají veselé a intuitivní hry, je jednoduché přijímat život, cítit jeho nekonečnost. Dívat se na život s nadhledem, vidět příčiny a následky, přijímat moudrá řešení. Když je člověk naplněný energií Radosti, Lásky, Štěstí, rozpomíná se na své poslání a objevuje se mu Genová, Rodová paměť. A když se lidem otevírají srdce, zesiluje se Světlo Lásky, které nám dává naše Země.

Je na čase se rozpomenout na Tradice našeho Národa a znovu se naučit tvořit krásné obrazy a rozšiřovat Světlo Lásky a Dobro.

Cena: 500,-Kč.

Přihlášky posílejte na e-mail petr@navratsamiksobe.cz a nebo na telefon 776 302 545

Zdroj: http://www.slovanskakosile.cz/, https://www.navratsamiksobe.cz/
Staňte se partnery magazínu Kulatý svět, přidejte se k autorům. Kontaktujte naši redakci

redakce
Články uveřejňované v magazínu Kulatý svět pocházejí ze dvou zdrojů: Články vlastní, redakční, autorské, které píší redaktoři nebo naši partneři pro magazín Kulatý svět. Texty jsou duševním vlastnictvím každého autora, proto je volně publikují kdekoliv dle jejich uvážení. Tyto články jsou označeny tagem Originální článek. Tvůrci článků mohou mít uvedenou svoji charakteristiku v odkazu Autoři. Články převzaté z webových stránek, sociálních sítí apod. Vždy uvádíme autora a zdroj textu.
avatar
  Odebírat  
Upozornit na