Příznivci orgonových harmonizátorů krajiny na Vsetínsku

Příznivci orgonových harmonizátorů krajiny na Vsetínsku

Na Vsetínsku vzniká skupinka zaměřená na orgonové prostorové harmonizátory krajiny, určené nejvíce na podporu harmonizace počasí a podporu srážení deště.

Jak jste si mohli všimnout, počasí se uměle manipuluje z mnoha důvodů. Pro nás je nejdůležitější, že na Moravě a Valašsku málo prší. V nejbližší době to může znamenat výrazné zhoršení podmínek pro pěstování ovoce a zeleniny. Úřady toto řešit neumí, protože jsou součástí (byť i nevědomě) této manipulace s počasím (zejména deštěm) a neustálého zdražování a zhoršování kvality potravin.

Sám se zajímám o jemnohmotné technologie a jejich využití pro blaho Lidstva. Nedávno jsem se potkal s kamarádem, který se zabývá aktivně sestavováním přístroje NHS (přírodní harmonizující stanice).

Přístroj podporuje přirozené srážení vodní páry. Pokud by se nepoužívalo utajovaných technologií chemtrails a HAARP, tak by tento přístroj již za velmi nízké oblačnosti vyvolával déšť. Poněvadž díky těmto škodlivým technologiím je přirozenému srážení vodních kapek bráněno, je potřeba v dnešní době při nastávajících oblačností tímto přístrojem proces srážení vodních kapek opět obnovit.

Průkopníkem harmonizátorů počasí byl novodobý experimentátor na poli harmonizace atmosféry – multivědec, doktor psychologie a žák Zikmunda Freuda, Wilhelm Reich.

V novém článku Prostorové harmonizátory pro exteriéry (krajinu, přírodu a počasí) je propsán princip fungování orgonové energie a přístrojů na ní založených.

Na Vsetínsku vznikla skupinka a její záměr je seznámit se podrobně s orgonovou energií, orgonovými harmonizátory a zkušenostmi kamaráda, který tento přístroj postavil a předává konkrétní zkušenosti s jeho fungováním. Pod jeho vedením je možné si svůj osobní NHS (přírodní harmonizující stanici) postavit. Pokud bude například na Vsetínsku více takto fungujících harmonizátorů, pak se výrazně zvyšuje množství dešťových srážek.

Buď budeme zůstávat v rukou manipulátorů a Matrixu a podmínky pro život se dále budou zhoršovat, a nebo se začneme s těmito jemnohmotnými technologiemi seznamovat a dokážeme je využívat pro skutečné blaho své, své rodiny a Lidstva.

Do skupinky je možné se přidávat na kontakt:
Mojmír Mišun, mobil 608 420 584, e-mail info@slovanskakosile.cz

Autor: Ing. Mojmír Mišun
Zdroj: www.slovanskakosile.cz

Staňte se partnery magazínu Kulatý svět, přidejte se k autorům. Kontaktujte naši redakci.

redakce
Články uveřejňované v magazínu Kulatý svět pocházejí ze dvou zdrojů: Články vlastní, redakční, autorské, které píší redaktoři nebo naši partneři pro magazín Kulatý svět. Texty jsou duševním vlastnictvím každého autora, proto je volně publikují kdekoliv dle jejich uvážení. Tyto články jsou označeny tagem Originální článek. Tvůrci článků mohou mít uvedenou svoji charakteristiku v odkazu Autoři. Články převzaté z webových stránek, sociálních sítí apod. Vždy uvádíme autora a zdroj textu.
avatar
  Odebírat  
Upozornit na